Tylko online

Furoshiki iroha Serizawa Keisuke

Miyai

FR39

Nowy produkt

78,00 zł brutto

Termin realizacji: 24h

Czas dostawy: 3 - 7 dni roboczych

Zobacz koszty dostawy

Dodaj do listy życzeń

Produkt dostępny

Bawełniana chusta furoshiki - może być serwetką, apaszką lub niebanalnym opakowaniem niewielkiego prezentu - płyty CD, ceramicznej czarki lub innego niewielkiego naczynia, puszki na herbatę, perfum, kremu itp. Możesz też przenosić w niej niewielkie przedmioty - śniadanie do szkoły lub pracy, podręczne kosmetyki. Mimo stosunkowo niewielkich rozmiarów możesz w nią także zawinąć butelkę wina lub innego alkoholu, będzie to na pewno oryginalny upominek przy okazji odwiedzin rodziny lub znajomych. Zastosowań jest całe mnóstwo, wszystko zależy od Twojej fantazji i kreatywności :) Chusta wykonana jest z bardzo dobrej jakości bawełny o pięknej fakturze.
Iroha to stary japoński poemat, w którym każdą sylabę alfabetu kana użyto tylko jeden raz. Obecnie słowo "iroha" używane jest w znaczeniu abecadła ponieważ zapis poematu jest jednocześnie zapisem znaków alfabetu japońskiego. Obok liter alfabetu na chuście znajdziesz tradycyjne japońskie motywy zdobnicze.
Wzór zastosowany na chuście został zaprojektowany przez Serizawę Keisuke - znakomitego japońskiego projektanta, który za swoje osiągnięcia dla sztuki japońskiej był uznany przez rząd Japonii za "Żyjący Skarb Narodowy".

Wymiary:
Szerokość 55cm / długość 55cm

Napisz opinię

Furoshiki iroha Serizawa Keisuke

Furoshiki iroha Serizawa Keisuke

Polecane produkty