Regulamin

Przejdź do sekcji na stronieGaleria Ceramiki Japońskiej działająca pod adresem www.nagomi.pl prowadzona jest przez firmę Nagomi, wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta m. st. Warszawy pod numerem 448762; NIP: 522-192-69-22; REGON: 140987035. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie przy ulicy Sosnkowskiego 37.

Regulamin określa zasady sprzedaży produktów z oferty galerii internetowej www.nagomi.pl

ZAMÓWIENIA

Zamówienia przyjmowane są za pomocą sieci internetowej poprzez formularz zamówienia umieszczony na stronie www.nagomi.pl, poprzez pocztę elektroniczną po adresem sklep@nagomi.pl lub telefonicznie pod numerem telefonu 0609 38 00 12.

Wymagane jest zamieszczenie w formularzu zamówienia pełnego adresu dostawy towaru (imię i nazwisko, ulica, numer domu, kod pocztowy, miasto) oraz danych kontaktowych zamawiającego (imię i nazwisko, telefon, adres e-mail).

Nagomi.pl może odstąpić od realizacji zamówienia w przypadku, gdy zamawiający poda nieprawdziwe lub niepełne dane kontaktowe lub adresowe, a podjęte przez Nagomi.pl próby skontaktowania się z klientem w celu sprostowania lub uzupełnienia danych nie powiodą się.

Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje e-mailem na adres podany w formularzu zamówienia potwierdzenie, że zamówienie dotarło do galerii Nagomi.pl.

Przyjęcie do realizacji zamówienia następuje:

przy zamówieniach płatnych przy odbiorze po otrzymaniu przez galerię Nagomi.pl maila potwierdzającego zamówienie

przy zamówieniach płatnych kartą kredytową poprzez system Platnosci.pl po otrzymaniu z systemu potwierdzenia pozytywnej autoryzacji transakcji

przy zamówieniach płatnych przelewem po zaksięgowaniu przelewu na koncie Nagomi.pl

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych

zamówieniem Nagomi.pl skontaktuje się z Klientem, który podejmie decyzję o sposobie realizacji zamówienia (częściowa realizacja; wydłużenie czasu oczekiwania; anulowanie zamówienia).

Nagomi.pl jest bezpośrednim importerem z Japonii sprzedawanych w swojej galerii produktów i dysponuje w danym momencie określoną liczbą produktów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień aż do wyczerpania zapasów.

Klient może wycofać swoje zamówienie lub wprowadzić w nim zmiany do momentu jego wysłania. Jest to możliwe poprzez kontakt e-mailem pod adresem sklep@nagomi.pl lub telefonicznie pod nr 0609 38 00 12.

CENY I PŁATNOŚĆ

Wszystkie ceny są podane w PLN i zwierają podatek VAT.

Cena podana przy każdym towarze jest obowiązująca na moment składania zamówienia.

Nagomi.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów sprzedawanych w swojej Galerii, modyfikacji oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych i wyprzedaży.

Możliwe są następujące formy zapłaty za zamówiony towar:

  • za pobraniem przy odbiorze towaru – należność w gotówce pobiera kurier, listonosz lub osoba wydająca towar w naszym biurze w przypadku odbioru własnego
  • kartą kredytową lub przelewem – należność pobiera serwis payu.pl
  • przelewem bankowym bezpośrednio na konto galerii Nagomi.pl w mbanku, nr konta: 57 1140 2004 0000 3102 4731 2234

Do zamówień płatnych przy odbiorze i wysyłanych za pośrednictwem kuriera lub Poczty Polskiej doliczana jest dodatkowa opłata w wysokości 4 PLN.

W przypadku dostawy poza granice Polski warunki i koszty dostawy są ustalane w każdym przypadku pomiędzy klientem i Nagomi.pl indywidualnie. Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane tylko kartą płatniczą lub przelewem. Nagomi.pl nie realizuje zamówień zagranicznych płatnych przy odbiorze.

W przypadku gdy kwota zamówienia przekracza 1500 PLN Nagomi.pl zastrzega sobie możliwość ograniczenia sposobu płatności przez zażądanie przedpłaty całości lub części zamówienia.

DOSTAWA TOWARÓW

Przy każdym zamówieniu podany jest koszt i czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od chwili potwierdzenia zamówienia do wysłania zamówionych towarów ze sklepu. Zamówienia realizowane są w ciągu 24 godzin od potwierdzenia zamówienia, w dni robocze.

Termin otrzymania przesyłki to czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

Nagomi.pl wysyła zamówione towary za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL oraz Poczty Polskiej (pocztex 48h). Nasze produkty pakujemy bardzo dokładnie, ale nie możemy wziąć odpowiedzialności za ich całkowite bezpieczeństwo podczas realizacji przesyłki. Dlatego, jeśli opakowanie nosi ślady zniszczenia, prosimy o nieodbieranie przesyłki lub otworzenie jej przy kurierze / listonoszu i sprawdzenie zawartości. Jeśli przesyłka jest uszkodzona prosimy o niezwłoczny kontakt z naszą galerią. Po otrzymaniu przez nas uszkodzonych towarów, w miarę dostępności w magazynie prześlemy Państwu nowe produkty lub zwrócimy poniesione przez Państwa koszty.

Koszty dostawy przesyłek na terenie Polski zawarte są w poniższej tabeli:

Przy zamówieniach o wartości przekraczającej 300 PLN koszty przesyłki pokrywa galeria Nagomi (nie dotyczy zamówień płatnych przy odbiorze).

Po wcześniejszym mailowym lub telefonicznym uzgodnieniu możliwy jest odbiór własny towaru zamówionego w biurze Nagomi.pl.

ZWROTY I REKLAMACJE

Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 roku, w okresie 14 dni od dostarczenia towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyny. Zwrot bez podania przyczyny jest możliwy tylko i wyłącznie wtedy, gdy odsyłany towar będzie w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, będzie kompletny i nie będzie nosił żadnych śladów użytkowania.

Zwracany produkt należy odesłać na adres firmy Nagomi: ul. Sosnkowskiego 37; 02-495 Warszawa. Nagomi.pl zastrzega sobie prawo do sprawdzenia stanu odsyłanego towaru w obecności kuriera lub listonosza. W przypadku stwierdzenia, że towar jest uszkodzony, zwrot nie zostanie przyjęty. Zwracany towar należy przesłać wraz z numerem konta, na który w przeciągu 5 dni roboczych Nagomi.pl odeśle pieniądze w kwocie równej cenie zakupionego towaru.

Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami dotyczącymi specyfiki i zasad użytkowania naczyń ceramicznych:

  • Z uwagi na ręczne wykonanie produktów, poszczególne egzemplarze mogą nieznacznie różnić się kształtem, kolorem i rozłożeniem wzoru. Mogą również występować niewielkie niedoskonałości szkliwionej powierzchni (nierówności, zacieki, zgrubienia itp.). Nie stanowią one wady produktu i podstawy do reklamacji. W przekonaniu ceramików (które podzielamy) jest to jeden z uroków ręcznie wykonanej ceramiki, sprawiający, że każdy przedmiot jest jedyny i niepowtarzalny.
  • Niepokryte szkliwem elementy naczynia podczas mycia mogą chłonąć wodę, dlatego naczynia po umyciu powinny zostać dobrze wysuszone (pozostawione w przewiewnym miejscu), aby zapobiec powstawaniu pleśni.
  • Niektóre szkliwa, zwłaszcza białe nakładane metodą kohiki, mogą ulegać lekkiemu przebarwieniu podczas użytkowania. Aby zminimalizować ten efekt, producenci zalecają przed pierwszym użyciem naczynia zanurzenie go całkowicie w letniej wodzie i pozostawienie go w tym stanie przez kilka godzin. Następnie naczynie należy pozostawić do dokładnego wyschnięcia. Ewentualne przebarwienia z kawy, herbaty lub innych ciemnych płynów zwykle dają się całkowicie usunąć gąbką namoczoną płynem do mycia naczyń, lub znikają same po kilku umyciach. Zawsze jednak istnieje możliwość, że takie przebarwienia powstaną po dłuższym czasie użytkowania naczynia. Japończycy również w tym aspekcie dostrzegają urok ceramiki. Uważają, że taki przedmiot, który nosi ślady użytkowania, opowiada w ten sposób swoją własną, niepowtarzalną historię.
  • Większość oferowanych przez nas produktów nie nadaje się do mycia w zmywarce oraz użytku w kuchenkach mikrofalowych, chyba że informacje o takiej możliwości są zamieszczone w opisie produktu.

INNE

Informacje znajdujące się na stronach internetowej galerii Nagomi.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient za pośrednictwem strony internetowej składa ofertę kupna określonego produktu na warunkach podanych w jego opisie. Zawarcie umowy kupna-sprzedaży następuje w momencie pisemnego potwierdzenia odbioru towaru na liście przewozowym przesyłki.

Umowa sprzedaży zawierana jest pomiędzy klientem a Nagomi.pl

Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie klientowi wraz z przesyłką dowodu zakupu (paragonu fiskalnego lub faktury VAT).

Umowa sprzedaży jest zawierana w języku polskim i zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem.

Regulamin określa zasady zakupów w internetowej galerii Nagomi.pl. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją zawartych w nim postanowień.

Akceptacja niniejszego Regulaminu oznacza jednocześnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności zamieszczoną na stronie sklepu nagomi.pl.