Nowe produkty

O nas

Galeria ceramiki japońskiej Nagomi

Gosia i Marcin

Naszą galerię otworzyliśmy w listopadzie 2007 roku. Prowadzimy ją we dwoje, przy wparciu polskich i japońskich przyjaciół.

Nagomi

Nagomi to japońskie słowo oznaczające relaks, poczucie komfortu i odprężenia. Chcielibyśmy, aby obcowanie z pięknymi przedmiotami, jakimi niewątpliwie są wyroby ceramiczne, które oferujemy, wprawiało Państwa w dobry nastrój i pozwalało odpocząć od trudów i stresów, jakich dostarcza nam dzisiejszy świat.

Znak będący naszym logo, którym zapisywane jest słowo Nagomi, niesie w sobie również znaczenie harmonii oraz tego, co japońskie. Są nim zapisywane takie słowa jak japońska kuchnia, japońskie stroje itp. Ten znak występuje również w starożytnej nazwie Japonii – Yamato.

Dzięki znajomości języka i kultury Japonii oraz osobistym kontaktom z Japończykami, docieramy bezpośrednio do ceramików, którzy projektują i wytwarzają oferowane w naszej galerii produkty. Od lat regularnie odwiedzamy pracownie ceramiczne w najdalszych zakątkach Japonii, rozmawiamy z twórcami i sprowadzamy dla Państwa naczynia, które odzwierciedlają różnorodność i bogactwo ceramiki japońskiej.

Mamy nadzieję, że produkty oferowane w naszej galerii przybliżą Państwu kulturę i estetykę kraju, który dla nas osobiście jest bardzo wyjątkowy.

Jesteśmy otwarci na wszelkie komentarze, pytania i uwagi.

Zdjęcia naszej galerii

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć naszej galerii, która mieści się w Warszawie przy ul. Sosnkowskiego 37 (Ursus, wejście od ul. Kościuszki). W galerii można obejrzeć i zakupić wszystkie produkty prezentowane na stronie a także odebrać zamówione wcześniej naczynia.

Nie prowadzimy klasycznego sklepu stacjonarnego, dlatego żeby na pewno zastać nas w biurze prosimy o wcześniejsze umówienie się z nami na wizytę - mailowo lub telefonicznie. 

Zakupy w galerii możliwe są w każdy dzień tygodnia, także w godzinach wieczornych - po wcześniejszym umówieniu się.

Zdjęcia galerii Nagomi  Zdjęcia galerii NagomiZdjęcia galerii Nagomi  Zdjęcia galerii NagomiZdjęcia galerii NagomiZdjęcia galerii Nagomi


Zdjęcia: Darek Grzymkiewicz, Stylizacja: Ewa Marynowska.