Komplet czarek watatsumi daruma

Shutoen

CK23

Nowy produkt

290,00 zł brutto

Termin realizacji: 24h

Czas dostawy: 3 - 7 dni roboczych

Zobacz koszty dostawy

Dodaj do listy życzeń

Ekskluzywny komplet czarek do herbaty ręcznie wykonany z cenionej w Japonii ceramiki hagiyaki. Jego autorem jest doświadczony ceramik Yutaka Shindo.  Naczynia wykonane są z ciemnej gliny i szkliwione na piękny granatowy kolor. Watatsumi to imię japońskiego boga morskich głębin - niebieski kolor szkliwa zainspirował p. Shindo do nadania takiej nazwy swoim herbacianym naczyniom. Japońska sztuka użytkowa, którą możesz cieszyć się każdego dnia w zaciszu swojego domu. Czarki mają ciekawy, pękaty kształt, dzięki wgłębieniom na kciuk bardzo dobrze "układają się" w dłoni.

Tradycyjny japoński komplet czarek do herbaty składa się z dwóch elementów - mniejszej czarki dla Niej i większej dla Niego. To doskonały, wyrafinowany prezent dla pary - z okazji ślubu, rocznicy, na nowe mieszkanie. Czarki zapakowane są w eleganckie drewniane pudełko z wykaligrafowaną nazwą pracowni, w której został wykonany.

Przed zakupem zalecamy przeczytanie informacji o specyfice ceramiki z Hagi na podstronie "Cechy szczególne ceramiki hagiyaki".

Napisz opinię

Komplet czarek watatsumi daruma

Komplet czarek watatsumi daruma

Polecane produkty