Tylko online

Kadzidełka shiawase Chiyo Uno

Nippon Kodo

KD22

Nowy produkt

115,00 zł brutto

Termin realizacji: 24h

Czas dostawy: 3 - 7 dni roboczych

Zobacz koszty dostawy

Dodaj do listy życzeń

Produkt niedostępny

Tradycyjne japońskie kadzidła wytworzone wyłącznie z naturalnych składników przez uznanego japońskiego producenta Nippon Kodo. Doskonała jakość, japońska tradycja "drogi zapachu" - kodo - palenie kadzideł w Japonii służy oczyszczeniu duszy i ciała, pozwala nawiązać kontakt z tym, co niematerialne, daje wytchnienie w chwilach chaosu i zabiegania, wzmaga czujność umysłu.

Shiawase po japońsku znaczy "szczęście". Kadzidełka te sygnowane są nazwiskiem znanej japońskiej pisarki, stylistki i projektantki  Chiyo Uno.  Mawiała ona, że szczęście, to nic nadzwyczajnego, znajdziemy je w codziennych sprawach i małych przyjemnościach. Kwitnące kwiaty wiśni, ich urok i ulotność były dla Uno uosobieniem szczęścia.
Kadzidełka "szczęścia" to ekskluzywny zestaw pałeczek o subtelnym, świeżym, kwiatowym zapachu. Kadzidełka i piękna porcelanowa podstawka zapakowane są w wykwintne drewniano - tekturowe pudełeczko z zamknięciem. Projekt graficzny kwiatów sakury na podstawce i pudełku jest autorstwa Chiyo Uno. Elegancki i niebanalny pomysł na prezent dla wszystkich, którzy szukają szczęścia i odnajdują je w codziennych drobnych przyjemnościach :)

Opakowanie zawiera 36 pałeczek, czas spalania jednej pałeczki to ok. 15 min.

Napisz opinię

Polecane produkty