Online only

Kadzidełka shiawase Chiyo Uno

Nippon Kodo

KD22

New product

99,00 zł tax incl.

Shipping time: 24h

Delivery time: 3 - 7 working days

Check delivery costs

Add to wishlist

This product is no longer in stock

Tradycyjne japońskie kadzidła wytworzone wyłącznie z naturalnych składników przez uznanego japońskiego producenta Nippon Kodo. Doskonała jakość, japońska tradycja "drogi zapachu" - kodo - palenie kadzideł w Japonii służy oczyszczeniu duszy i ciała, pozwala nawiązać kontakt z tym, co niematerialne, daje wytchnienie w chwilach chaosu i zabiegania, wzmaga czujność umysłu.

Shiawase po japońsku znaczy "szczęście". Kadzidełka te sygnowane są nazwiskiem znanej japońskiej pisarki, stylistki i projektantki  Chiyo Uno.  Mawiała ona, że szczęście, to nic nadzwyczajnego, znajdziemy je w codziennych sprawach i małych przyjemnościach. Kwitnące kwiaty wiśni, ich urok i ulotność były dla Uno uosobieniem szczęścia.
Kadzidełka "szczęścia" to ekskluzywny zestaw pałeczek o subtelnym, świeżym, kwiatowym zapachu. Kadzidełka i piękna porcelanowa podstawka zapakowane są w wykwintne drewniano - tekturowe pudełeczko z zamknięciem. Projekt graficzny kwiatów sakury na podstawce i pudełku jest autorstwa Chiyo Uno. Elegancki i niebanalny pomysł na prezent dla wszystkich, którzy szukają szczęścia i odnajdują je w codziennych drobnych przyjemnościach :)

Opakowanie zawiera 36 pałeczek, czas spalania jednej pałeczki to ok. 15 min.

Write a review

Kadzidełka shiawase Chiyo Uno

Kadzidełka shiawase Chiyo Uno

Recommended products