Online only

Mainichi byakudan incense

Nippon Kodo

KD35

New product

89,00 zł tax incl.

Shipping time: 24h

Delivery time: 3 - 7 working days

Check delivery costs

Add to wishlist

This product is available

Tradycyjne japońskie kadzidła wytworzone wyłącznie z naturalnych składników przez uznanego japońskiego producenta Nippon Kodo. Doskonała jakość, japońska tradycja "drogi zapachu" - kodo - palenie kadzideł w Japonii służy oczyszczeniu duszy i ciała, pozwala nawiązać kontakt z tym, co niematerialne, daje wytchnienie w chwilach chaosu i zabiegania, wzmaga czujność umysłu.

Mainichi Byakudan znaczy "Drzewo sandałowe na każdy dzień". To kadzidła najwyższej jakości, stworzone z najlepszego sandałowca rosnącego w Indiach, z dodatkiem leczniczych ziół. Ich zapach jest głęboki, pełny i zmysłowy.
Zapakowane w zamykane pudełko z drewna paulowni cesarskiej, oklejone czerpanym papierem w kolorze zieleni. W zestawie znajduje się również ceramiczna podstawka. Doskonałe na elegancki i wyszukany prezent. Ze względu na niewielkie rozmiary polecamy je również tym, którzy nawet w podróży nie chcą rozstawać się z ulubionymi zapachami.
Wyjątkowa jakość składników sprawia, że nawet odrobina tego kadzidła napełni pomieszczenie pięknym aromatem, który utrzymuje się długo po jego wypaleniu.

Opakowanie zawiera 60 pałeczek, czas spalania jednej pałeczki to ok. 15 min.

Write a review

Recommended products