Kadzidełka zuiun - kyara

Nippon Kodo

KD36

Nowy produkt

26,00 zł brutto

Termin realizacji: 24h

Czas dostawy: 3 - 7 dni roboczych

Zobacz koszty dostawy

Dodaj do listy życzeń

Tradycyjne japońskie kadzidła wytworzone wyłącznie z naturalnych składników przez uznanego japońskiego producenta Nippon Kodo. Doskonała jakość, japońska tradycja "drogi zapachu" - kodo - palenie kadzideł w Japonii służy oczyszczeniu duszy i ciała, pozwala nawiązać kontakt z tym, co niematerialne, daje wytchnienie w chwilach chaosu i zabiegania, wzmaga czujność umysłu.

Zuiun znaczy "Obłok Dobrego Losu". Magiczny zapach drzewa Oud przełamany szczyptą sandałowca i benzoe z delikatna nutą balsamiczno - kwiatową. Kyara,  to najwyżej jakości drewno Oud (Jinkoh), nazywane też drzewem agarowym, aloesowym, które jest jest najcenniejszym drewnem aromatycznym, znacznie droższym od złota. Zapach tak bogaty, że aż trudny do opisania. Balsamiczny, słodko - pikantny, w miarę palenia odkrywa coraz to nowe nuty.

Opakowanie zawiera 50 pałeczek, czas spalania jednej pałeczki to ok. 30 min.

Oceń 
2017-04-10

jak dobre perfumy :)

zdecydowanie najciekawsze kadzidła, z jakimi miałam styczność. Kupiłam je, bo jestem fanką "oudowych" perfum Toma Forda - nie spodziewałam się bynajmniej, że kadzidełka będą pachnieć jak one, to był jedynie impuls do zakupu (bo generalnie jestem zadowolona z tańszych japońskich kadzidełek), ale ku zaskoczeniu momentami wyczuwam podobne nuty zapachowe. Momentami, bo zapach kadzideł nie jest jednowymiarowy, w pierwszej chwili wydały mi się ciężkie, "kościelne", za chwilę słodkie, lekkie, świeże. Od kiedy je mam, nie mam ochoty palić żadnych innych

  • 1 z 1 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Polecane produkty