PRZERWA W REALIZACJI ZAMÓWIEŃ 8-28 KWIETNIA
W dniach 8-28 kwietnia jesteśmy w Japonii. Zamówienia złożone w tym czasie zostaną wysłane 29 kwietnia. Przepraszamy za niedogodności.

Tylko online

Filiżanka takumi kiseto

Kintoen

FT33

Nowy produkt

138,00 zł brutto

Termin realizacji: 24h

Czas dostawy: 3 - 7 dni roboczych

Zobacz koszty dostawy

Dodaj do listy życzeń

Produkt niedostępny

Ręcznie wykonana filiżanka w klasycznym stylu minoyaki. Efektowne nieregularne kształty, nacięcia gliny na ściankach filiżanki nadają temu zestawowi artystycznego szlifu. Tradycyjne szkliwo kiseto w ciepłym żółtym kolorze pozwoli Ci radośnie zacząć dzień przy filiżance ulubionej kawy lub herbaty. Klasyczne piękno japońskiej ceramiki, egzotyka i unikalna estetyka, którymi możesz cieszyć się przy porannej kawie lub herbacie. Podaruj sobie odrobinę luksusu...

Takumi znaczy "zdolny, utalentowany". Tak samo brzmiące słowo zapisane innymi znakami jest nazwą serii tradycyjnych produktów ceramicznych powstających w niewielkiej pracowni w rejonie Mino. Celem, który przyświeca jej twórcom jest kultywowanie wielowiekowych tradycji regionalnych i wytwarzanie naczyń według niezmiennych od pokoleń metod. Takumi w wolnym tłumaczeniu oznacza tu urok tkwiący w tradycyjnym rzemiośle garncarskim.

Zobacz też inne filiżanki, kubki i zestawy z linii takumi - dla koneserów japońskiej sztuki użytkowej.

Wymiary:

Talerzyk - średnica 13,5cm

Filiżanka - wysokość 7cm / średnica 8,5cm / objętość 180ml

Napisz opinię

Filiżanka takumi kiseto

Filiżanka takumi kiseto

Polecane produkty