Tylko online

Czarka Megumi Yoshioka

Shutoen

C083

Nowy produkt

169,00 zł brutto

Termin realizacji: 24h

Czas dostawy: 3 - 7 dni roboczych

Zobacz koszty dostawy

Dodaj do listy życzeń

Produkt dostępny

Wyjątkowa czarka do herbaty autorstwa młodej artystki z Hagi, Megumi Yoshioka. Smukły, rozszerzający się ku górze kształt przypominający kielich, ceglastoczerwona, gruboziarnista glina, efektowne nacięcia i szkliwienie w ciepłych, pastelowych kolorach. Dzieło współczesnej sztuki użytkowej. Czarka zapakowana jest w eleganckie drewniane pudełko z wykaligrafowanym nazwiskiem artystki. Doskonały pomysł na prezent dla miłośników pięknych przedmiotów i koneserów sztuki.

Megumi Yoshioka to młoda artystka, która mieszka i pracuje w znanym ośrodku ceramicznym Hagi. Megumi uważa, że niezależnie od zdobytej wiedzy i doświadczenia w ceramicznym rzemiośle, każde naczynie wyjęte z pieca to niespodzianka i nowe przeżycie dla artysty. Megumi tworzy naczynia do codziennego użytku, adresowane często do kobiet, w ciepłych, pastelowych kolorach, o formach "miękkich" lecz dynamicznych.

Przed zakupem zalecamy przeczytanie informacji o specyfice ceramiki z Hagi na podstronie "Cechy szczególne ceramiki hagiyaki".

Wymiary:
Wysokość 9cm / średnica 8cm / objętość 150ml

Napisz opinię

Polecane produkty