Tylko online

Mini chawan aoyu shokozan

Shokozan

CW85

Nowy produkt

92,00 zł brutto

Termin realizacji: 24h

Czas dostawy: 3 - 7 dni roboczych

Zobacz koszty dostawy

Dodaj do listy życzeń

Produkt dostępny

Czarka do sproszkowanej herbaty matcha w rozmiarze odrobinę mniejszym od tradycyjnej. Wykonana jest w stylu hagiyaki bardzo wysoko cenionym w kręgach herbacianych mistrzów. Zwykli oni mówić "pierwsza raku, druga hagi, trzecia karatsu" - co oznacza, że ceramika hagi ustępuje jedynie ceramice raku wypalanej w Kioto. Jeśli masz ochotę spróbować jak smakuje herbata japońska przygotowana zgodnie z zasadami drogi herbaty nic nie stoi na przeszkodzie - teraz możesz nawet przygotować ją we własnej, niepowtarzalnej czarce.

Na naszej stronie w zakładce "Matcha dla początkujących" znajdziesz dokładne instrukcje jak w prosty sposób zaparzyć oryginalną japońską herbatę matcha. Wszystkie akcesoria i herbaciany proszek najwyższej jakości możesz kupić w naszej galerii - znajdziesz je w kategorii "droga herbaty". Spróbuj nowych smaków, aromatów i doświadczeń, które przeniosą Cię do świata wyrafinowanej japońskiej tradycji herbacianej.

Przed zakupem zalecamy przeczytanie informacji o specyfice ceramiki z Hagi na podstronie "Cechy szczególne ceramiki hagiyaki".

Wymiary:
Wysokość 7cm / średnica 12cm / objętość 300ml

 

Napisz opinię

Mini chawan aoyu shokozan

Mini chawan aoyu shokozan

Polecane produkty